Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nabíhání XP

Ahoj lidi, mám problém, při nabíhání XP se mi zobrazí uvíací zpráva, zahraje windows znělka ale pak se nezobrazi plocha dokud nezmáčknu enter či něčím nezareaguji.
Nového uživatele vytvořit nemohu. Ví někdo čím by toto mohlo jít odstranit ? při náběhu tam toho moc není, čistil jsem to a pohrabal se v msconfig ale problem přetrvává. Díky

něco ti tam furt tuhne, na tom posloupnost programů co se automaticky spuští po startu.
pro jednoduchost by to chtělo spustit msconfig.exe, v záložce po spuštění zrušit zatržení všeho, ukončit, restartovat.
nějaká změna?

(pokud jsi to vypínal přes regedit, je to taky možné, akorát co potřebuješ se hůř vrací zpět)

do "po spuštění" si přidej "taskmgr.exe"
spíš než zástupce do startup adresáře bych příkaz napsal do registrů, do své větve:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

(doufám teda že když nenaběhne explorer, že se bude mít okno kam zobrazovat)
pak bych pozoroval v záložce procesy, kde spouštění zůstalo viset.