Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čierna obrazovka

Zdravím všetkých.
Mám menší problém s pc.Ked dohrám nejakú hru a vypnem ju,vyhodí mi čiernu obrazovku a potom ho musím reštartovať aby naskočila normálna plocha.Pravdepodobne nenainštaloval som všetky ovladače,ale neviem aké ešte potrebujem.
ďakujem za pomoc. :)
Intel(R) Core (TM)2 DUO CPU 2.80GHz
4G RAM
Windows 7
ESET NOD32

Ten windows už som mal nainštalovaný

odkial? pochybujem, ze vyrobca toho kompu (pokial to je hotova zostava) hadza na PC release candidate OS

bohuzial, drviva vacsina ovladacov na win7 este neexistuje, cize sa nahradzuju ovladacmi z vist, tie ale nemusia fungovat spravne, takze je to loteria - hod si tam normalny OS a budes v pohode.

Nechapem zmysel davat na herne PC Win7, MS asi nemal vypustat RC verziu pre kazdeho.