Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí síť

Mám problém s domácí sítí, 2 PC zapojení přímo kabelem, integr. síť. karty. IP adresy a masky v pořádku, ale při spuštění každý PC vidí pouze sebe. Lze poradit kde je chyba? Dík.

Díky všem za Váš čas, všechny návody a rady jsem si pro strýčka příhodu vytiskl. Já jsem přesto všechno provedl přeinst. Winxp, s tím, že jsem dal všechny ovladače a nastavení jako předtím, mimo ovl. na ATi v. 5.13. Nyní mám ovl. v. 5.11 a vše funguje jak má NET a hlavně domácí síť. Já vím, že jsem takto nezjistil kde byl přesně problém, ale nikdo mi nevymluví, že ty ovladače ATI v 5.13... no něco zde asi není v pořádku.