Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahravanie zvuku: vystup z programu+mic

Zdarec,
potreboval by som nahrat zvuk ktory vyprodukuje program, konkretne nejaky vyukovy program cudzieho jazyku, a zvuk z mikrofonu... a aby to ulozilo vo formate mp3 ...
Tj predstavujem si to takto: Vo vyukovom programe kliknem na Vyslovit vetu, rodený "rečník" povie vetu vo svojom jazyku a nasledne ja za nim dopoviem preklad po Slovensky, a toto by som robil vela krat a potrebujem program ktory by zmiesal Rodneho recnika z programu+ mna z mikrofonu a to nahravalo a ukladalo do mp3...

Viete niekto ako sa vola taky progam?
dik

To přece umí samotné Windows.. Stačí jen zaznamenávat zvuk nějakým softem (třeba "záznam zvuku", nebo ještě lépe přímo do MP3 pomocí např. Audiograbberu) - akorát se nesmíš "pověsit" na výstup mikrofonu, ale na AUX, "stereo výstup" nebo "směšovač" - to podle toho, jak to v tvém konkrétním případě pojmenovaly windows a ovladač zvukovky.