Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzdalene pripojeni

Ahoj, poradte mi nekdo prosim, potrebuji vzdalene pripojit se ze svyho pocitace na pocitac sestry, ktera je postizena, a nainstalovat ji skype, ona sama to nedokaze a nablizku tam zatim nikdo neni, jde to nejak?

Dekuji predem za radu.

Jde to dvěma způsoby které já znám:

1) Menu start -> programy(všechny) --> příslušenství --> komunikace --> připojení ke vzdálené ploše.
TO otevřeš a zadáš IP adresu sestřina počítače.Olalá pokud nemá firewall (nebo neni přihlášená) tak bys tam měl být.

Její IP adresu buď víš, nebo ti í řekne po telefonu.Stačí když jí třeba po mailu pošleš tenhle odkaz na zjišťování IP adresy : www.mojeip.cz

2) Dá se stáhnout spousty programů ale to ti snad ani nebudu psát -> když je tvoje sesttra neumí nainstalovat.

Myslim ze v tomto pripade je najidealnejsia a jedna z mala moznosti Teamviewer. Posles jej odkaz, ona si stiahne jeden maly subor, spusti ho - ziadne instalovanie, opise a posle ti 2 cisla ktore sa zobrazia v okne, to je vsetko z jej strany, program si poradi s firewall-om, neverejnou IP a pod., takze ziadne problemy by nemali nastat. potom mozes chatovat priamo z programu, ona ti len odpise v okne ktore jej vyskoci. Ked jej nainstalujes Sype, mozes sucasne nechat zapnuty Teamviewer a Skype, zavolat jej, zdvihnut sam cez Teamviewer a takto potom vysvetlovat ako sa telefonuje, dokonca jej mozes nahrat postup a ona si to moze neskor spustit.

index.aspx

Ty potrebujes Full version, ona Quick support verziu.