Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazal jsem si program a teď mi nejde zvuk

Prosím poraďte, ja blbec vymazal nějaký program a teď mi nejde vůbec zvuk. Co by jste taky čekali od dědka, že. Píše mi to Bad Direct Sound Driver a já samozřejmě nevím, co dělat. Poradí mi někdo, a když ano, prosím polopaticky.
Děkuji Petr
Změna předmětu, původně: Poraďte (JaFi)

Vím, že si říkáte, co je to za vola, ale stalo se a jsem jen dědek, který počítač používa pro pár věcí, takže, když mi to ukazalo že je disk C plný, zkusil jsem odebrat programy, o kterých jsem si myslel, že nejsou důležité. No a teď tohle ! Mám instalační disk pod názvem Sofrware Driver, nevíte, jestli to je od zvukové karty? abra

Nic ve zlém, ale asi bude nejjednodušší podívat se po někom ve svém okolí (baráku, rodině) a nechat někoho znalejšího příslušné ovladače zvukovky stáhnout/nainstalovat. Bude to mít hotovo za pár minut, není to žádná vyšší dívčí...

Taky sem už skoro rok dědek :-x

pro: Jan Fiala - Chci moc poděkovat panu Fialovi, stalo se mi totéž a díky jeho radě zase mohu s chutí poslouchat svou hudbu (doma z toho ale nadšení nejsou:D)

Ještě jednou moc děkuju, jde vidět, že pán ví, o čem mluví. Rada byla navíc velmi lehká na provedení!
Jste nejlepší!:)