Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redakční systém - jaký?

Čafa, rozjíždim si web (recenze na hry) a nevím jaký zrovinka RS by se na to hodil. Znám jich poměrně dost jenže nějak mi to nedá a potřebuju se tedy zeptat jaký se opravdu na to hodí. Děkuju

Změna předmětu, původně: Redakční systém (LaKr) (Kráťa)

Hodí se na to téměř jakýkoli s kterým to umíš. Nicméně nějaké složité typu phpnuke asi začátečníkovi přidělají více starostí než radostí
Mě se třeba líbí RS2, který používám leta, ale umím jej využít možná tak na 75 %.
Je od Čecha, má českou podporu.
rs.reality-show.net

Mám ho nasazen na 3 webech a každý zcela jiné požadavky.

Recenze na hry jdou psát v jakémkoliv redakčním systému - to je v podstatě jejich klasické nasazení, psaní nějaký článků, ať už to jsou recenze nebo cokoliv jiného. Jestli hledáš něco uživatelsky přívětivého a jednoduchého na obsluhu, tak můžeš použít výše zmíněny RS2 nebo možná lépe WordPress, který má větší podporu (možnosti rozšíření) a více možností nastavení.