Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou bezdrátovou myš?

Po pečlivých úvahách sem se rozhodl si pořídit nějakou bezdrátovou myš.. moje požadavky sou jednoznačný.. Levná, kvalítní, dlouhá výdrž baterií a nejlépe asi laserovou(neni podmínkou), dosah neřešim..
Určená bude převážně k běžnému surfování na netu a občasně hraní "stříleček"..:-)
Taky mi jde o klasický design a nepotřebuju milion tlačítek.. :-)
CENA MAX. 500,- :-)
Koukal sem už na http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=5238 3
Psal sem svůj dotaz do 403320-koupe-mysi ale nikdo mi neodepsal :-(

Díky za odpovědi..

ja mam tuhle: produkt=8317669

Jsem s ní spokojenej, dosah parádní, padne do ruky, jen do ní nesmím dát nabíjecí baterky - ty vydržej tak 3 dny, tak tam dávám obyč z okeye co jsem koupil za 19,-Kč/10ks a vydržej min. 2 měsíce. Nevýhoda je že se nedá vypnout - pořád slabě problikává, ale aspon v noci vim kde je :-)

Genialni produkty nebrat (cestnou vyjimnkou budiz jejich drevene 5.1 repraky). Jak pravil TW, poohledni se po Logitechu ci Microsoftu. Osobne mam uz nejaky cas MS Wireless Optical Mouse 2.0A (mnohokrat slepovanou a opravovanou po padech) a (pokud se jeste dela), doporucuju. Kvalitni baterky vydrzi rok, nelaguje, docela dobre padne do pazoury.