Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou bezdrátovou myš?

Po pečlivých úvahách sem se rozhodl si pořídit nějakou bezdrátovou myš.. moje požadavky sou jednoznačný.. Levná, kvalítní, dlouhá výdrž baterií a nejlépe asi laserovou(neni podmínkou), dosah neřešim..
Určená bude převážně k běžnému surfování na netu a občasně hraní "stříleček"..:-)
Taky mi jde o klasický design a nepotřebuju milion tlačítek.. :-)
CENA MAX. 500,- :-)
Koukal sem už na http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=5238 3
Psal sem svůj dotaz do 403320-koupe-mysi ale nikdo mi neodepsal :-(

Díky za odpovědi..

ja mam tuhle: produkt=8317669

Jsem s ní spokojenej, dosah parádní, padne do ruky, jen do ní nesmím dát nabíjecí baterky - ty vydržej tak 3 dny, tak tam dávám obyč z okeye co jsem koupil za 19,-Kč/10ks a vydržej min. 2 měsíce. Nevýhoda je že se nedá vypnout - pořád slabě problikává, ale aspon v noci vim kde je :-)