Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem restarování PC při startu

Dobrý den

Mám problém při zapínání PC. Ve chvíli kdy začne načítat windows (XP home) behem pár sekund se sám restaruje a zase to jede odznova.

jednou se to náhodou rozlejo a já přitom reinstaloval windows, už to ale opět uspěšně nejede.

po prvním restartování často jako by nebyl harddisk ani přítomný (nenajdu ho ani v BIOSu ani po zmáčknutí F8) a opět se dá najít až po vypnutí a zapnutí.

Koupil jsem proto nový harddisk ale probémy přetrvaly, nejde nainstalovat windows ani naformátovat disk (jako by neexistoval). Při obou postupech mi to nakonec hodí BSOD a v text soubor setupdd.sys způsobil potíže....(i v nově koupeném harddisku)

Předem děkuji za radu:)

vypnul jsem automarické restartování a při spuštění mi naskočila BSOD s

STOP: 0x0000007B (0xF79F6524, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000).

V BIOSu se vyznám tak akorát, aby nastavil boot priority a pár dalších základích věcí.