Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem napájení desky

Dobrý den.Mám koupenou novou desku (MA790X-UD3P),kerá má napájecí konektor 24 pin a na zdroji mám 20 pin.Chci se zeptat jestli bude fungovat s 20pinovým konektorem.

I když má kolega vcelku pravdu, ono to záleží hlavně na tom, jak je deska osazená. Já stavím poslední dobou zásadně na desky s integrovanou grafikou a dávám 45W procesor. To znamená, že celá deska včetně grafiky žere tak málo, že to stačí nakrmit v pohodě i 20pinový konektor.