Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahravani videa ze hry

Ahoj,
neznate nekdo nejaky program na nahravani videi ze hry, neco jako fraps, ale s lepsi kvalitou videa i zvuku, protoze za tu kvalitu u frapse se mi nechce platit a taky by sem byl rad kdyby tam nebyl odkaz jako u frapse nahore fraps.com neco jako u tohodle videa, protoze chci taky natocit video ze hry Counter-Strike: Source

slife

Moc dikes

a co v konzoli CS:S dát : record blabla - kvalita dobrá. Potom jenom překonvertuješ flv di avi a máš to, ne?

Edit: Ještě mě napadlo nahrávat přes HLTV - budeš to mit z víc pohledů - lepší pro dělání videa...