Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem upload na server

Pouzil jsem skript od jednoho uzivatele ktery vlozil zde na forum.
Bohuzel mi nefunguje haze mi porad chybu na radku c.7 '"

<?php
if(isset($_POST['sent']))
{
if(move_uploaded_file($_FILES["upload"]["tmp_name" ], "upload/" . $_FILES["upload"]["name"]))
{
echo "<script>alert('A je to!');</script>";
echo "<a href='upload/'.$_FILES["upload"]["name"].">"Jdi na soubor</a>";
}
else
{
echo "<script>alert('Pat a Mat poslušně hlásí, že se něco pokazilo na simulátoru apokalyptického deliria a soubor se nepodařilo uploadovat!');</script>";
}
?>

<form method="POST" enctype="multipart/form-data">
<label>Soubor: </label><input type="file" name="upload"><br>
<input type="submit" name="sent" value="Uploadovat">
</form>

Poradil bz mi prosim jak nato??

To byl já a udělal jsem tam chybu :-P. Tohle by mělo fungovat:

<?php
if(isset($_POST['sent']))
{
if(move_uploaded_file($_FILES["upload"]["tmp_name" ], "upload/" . $_FILES["upload"]["name"]))
{
echo "<script>alert('A je to!');</script>";
echo "<a href='upload/'".$_FILES["upload"]["name"].">Jdi na soubor</a>";
}
else
{
echo "<script>alert('Pat a Mat poslušně hlásí, že se něco pokazilo na simulátoru apokalyptického deliria a soubor se nepodařilo uploadovat!');</script>";
}
?>

<form method="POST" enctype="multipart/form-data">
<label>Soubor: </label><input type="file" name="upload"><br>
<input type="submit" name="sent" value="Uploadovat">
</form>

ano mate pravdu je to od Vas.Funguje diky.
jen takova drobnost.
Kdyz dam url:www.***.cz/upload.php a uploaduji soubor na server tak je vse v poradku.Objevi se i button jdi na soubor pomoci ktereho muzu soubor stahnout.
Ale kdyz dam pak znovu www.***.cz/upload.php tak tam ten button jdi na soubor nezustava.POmohl by jste mi prosim jeste s timto??Diky

No tak to samozřejmě jen tak nepůjde, na to si musíš udělat jiný skript, třeba show.php, nebo ho zakomponovat do toho uploadu:

$path='upload/';// change the path here related to this page
$handle=opendir($path);

while (($file = readdir($handle))!==false) {
if(strlen($file>2)){echo "<a href='$path$file'>$file</a><br>";}
}
closedir($handle);

Tento skript vypíše všechny již uploadované soubory (název souboru i s příponou musí být delší než 2 znaky, aby to vyloučilo "." a ".." - vrácení se o jeden adresář)