
upload na server
Pouzil jsem skript od jednoho uzivatele ktery vlozil zde na forum.
Bohuzel mi nefunguje haze mi porad chybu na radku c.7 '"
<?php
if(isset($_POST['sent']))
{
if(move_uploaded_file($_FILES["upload"]["tmp_name" ], "upload/" . $_FILES["upload"]["name"]))
{
echo "<script>alert('A je to!');</script>";
echo "<a href='upload/'.$_FILES["upload"]["name"].">"Jdi na soubor</a>";
}
else
{
echo "<script>alert('Pat a Mat poslušně hlásí, že se něco pokazilo na simulátoru apokalyptického deliria a soubor se nepodařilo uploadovat!');</script>";
}
}
?>
<form method="POST" enctype="multipart/form-data">
<label>Soubor: </label><input type="file" name="upload"><br>
<input type="submit" name="sent" value="Uploadovat">
</form>
Poradil bz mi prosim jak nato??
To byl já a udělal jsem tam chybu
. Tohle by mělo fungovat:
ano mate pravdu je to od Vas.Funguje diky.
jen takova drobnost.
Kdyz dam url:www.***.cz/upload.php a uploaduji soubor na server tak je vse v poradku.Objevi se i button jdi na soubor pomoci ktereho muzu soubor stahnout.
Ale kdyz dam pak znovu www.***.cz/upload.php tak tam ten button jdi na soubor nezustava.POmohl by jste mi prosim jeste s timto??Diky
No tak to samozřejmě jen tak nepůjde, na to si musíš udělat jiný skript, třeba show.php, nebo ho zakomponovat do toho uploadu:
Tento skript vypíše všechny již uploadované soubory (název souboru i s příponou musí být delší než 2 znaky, aby to vyloučilo "." a ".." - vrácení se o jeden adresář)
Omlouvam ze porad otravuji ale poradil by jste mi kam to vlozit.Zkousel jsem do upload.php ale netusim do ktere pozice.Dekuji
Nechci nejak vyrazne rejpat, ale nabihate si na to, aby vam ten web nekdo lehce hacknul. Psat kod, aniz bych vedel jak funguje bych si netroufnul. Zkuste nejdriv neco postudovat.
o nic duleziteho nejde.Proto bych ocenil kdyby mi s tim nekdo poradil.
Ucim se a pomalicku testuji.
Nějak ti tam haprujou uvozovky.