Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak uložit stream internetového rádia?

Potřebuji uložit audio stream internetového rádia RNE5.asx

Hledám jednoduché řešení pro Windows XP. Mám Windows Media Player 11, VLC player - v případě potřeby můžu instalovat i něco dalšího. Výstupní kontejner a kodek je celkem libovolný.

Pavel

To právě nevím. U Creative karet neni Total recorder potřeba, protože režim nahrávání "What U Hear" umí tyhle karty samy o sobě. Ale nejsem si jistý, zda tohle dokážou i všelijaké onboard zvukovky AC-97... (nemám to jak ověřit). Viz screen kmochny, kde tahle volba prostě není (nevím, co má za zvukovku).