Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska

Ahoj, mám laický dotaz - mám základní desku asus as99127f a odborníkem mi bylo řečeno, že "vyhořela" a už se nedá použít. Mohl by mi někdo prosím poradit, kde bych takovou desku sehnal nebo jakým typem ji nejlépe nahradit? Děkuji za odpověď.

as99127f nie je doska a ani chipset, a o doske ani moznej nahrade to nepovie vobec nic.
Napis bud typ dosky (je napisany zvycajne bielym lakom niekde na doske alebo na nalepke na konektore, nehladaj typ dosky na suciastkach) alebo aspon aku to ma CPU paticu, alebo aky presne si mal CPU apod. Moze ti to povedat aj ten "odbornik".
Inac jaky mas s tou doskou vlastne problem? Jak dosiel k tomu ze "vyhorela"?