Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napalovacku v notebooku system nevidi

Potreboval by som poradit co robit ked system (OS Vista) nevidi napalovacku, skusal som restart aj HWiNFO32, ani tam nie je, predtym isla. Do biosu sa nedostanem, nejde o moj notebook. Moze to byt virus, alebo je mozne to opravit na dialku? Co by som este mohol vyskusat?

Dakujem.

To co pise ledni brtnik ale mozes skusit, spustenie regedit a naklikanie sa do vetvy a zmacknutie Del a restart neni az taky problem. Len aby si nerozdrbala ten Win este viac :) Moze skusit aj v spravcovi zariadeni odstranit vsetky IDE controllery a restart.
Alebo skusit pozret aj v nudzovom rezime spravcu zariadeni.
Nezda sa mi to ako mozne ale u Win clovek nikdy nevie...