Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp psc 1210 a nejde skenovat

dobrý den
mám tiskárnu,, hp psc 1210 a nejde skenovat,a nahrát to celí znova z diskety to taky nejde,, pomožte.

hezký den přeji všem a hlavně Andulkám.
Změna předmětu, původně: skener (JaFi)
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

ahoj
nejsem z toho moudrej,já chtěl z originální diskety od tiskárny vše znova nainstalovat a něco dělám zle. tiskára tiskne jen nejde skener.pc hlásí ,že ho nepoznal.
víc nevím jen to ,že to asi vyhodím z okna.
díky jardys

Nejspis to instalujes blbe. HP potrebuje instalaci striktne dle manualu, jinak se "nechyti". Vse od tiskacky odstran (odinstaluj), odpoj USB kabel, restartuj PC. Instalni soft a drz se jeho pokynu v prubehu instalace. je-li HW OK, melo by to chodit.

BTW: ovladace chipsetu mas nainstalovane?