Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde ICQ

Ahoj vsem,
jiz nekolik dni se nemuzu pripojit na ICQ a nevim, kde je problem (jmeno i heslo v poradku, nejde to ani dceri).. ICQ porad pise "pripojovani", ale nic se nedeje..
Nevite co s tim?
Diky!

Zacal bych tim, ze bych zkusil icq go : go.icq.com - pokud jsou ucty v poradku. Pak je chyba nekde na Tve strane - zacal bych s politikou portu, firewallu a taky nejake anti-spyware programy. Pripadne bych zkusil vymenit klienta, alespon na test.

Diky, ale ta stranka mi nejde zobrazit na zadnem pc, na jinou, ktera by se mi nezobrazila, jsem nenatrefila.. Cim to muze byt?
Znovu zkusim na vsech antivir, ale kdyby byl nektery zavirovany, tak to pujde alespon na jinem pc, ne :-/?

Tak si vazne nevim rady :.(..
Zkusila jsem obnovu systemu, nainstalovala ICQ znovu a porad nic..Ani na jednom pc. Ted jsem zkusila odpojit router a jedu jen na modem na jednom pc a taky nic. A nedostanu se ani na stranky ICQ, nejde ani to, ze bych si vytvorila novy ucet, proste se nikam, co se tyce ICQ, nedostanu :.(:.(:.(..
Prosiiim, poradte :-/...

QIP podporuje více komunikantů než jen jeden. To znamená, že se svými přáteli budeš moct nadále komunikovat. Akorát tě tam nebudou obtěžovat reklamy a malinko se změní vzhled. Ale myslím, že po chvilce používání QIPu se k samotnému ICQ už nikdy nevrátíš :-) Stačí jen vyzkoušet a uvidíš sama.

Diky vam obema :-)- vubec nevim, ze takova moznost existuje, proto se v tom neorientuju..
Zkusila jsem si ten QIP stahnout, je v anglictine, po spusteni to po mne chtelo prihlasovaci udaje... Je mozne to stahnout v cestine nebo se musi doinstalovat? A prihlasovaci udaje pak zadam ty, ktere mam na ICQ nebo musim vytvorit nove, pak se do toho dostanu a ono mi to nabidne komunikaci pres ICQ, kam se prihlasim jako na ICQ?
Ja vim, moc se ptam, ale ja tohle vidim vazne poprve, tak prosim o co nejvice info :-).
Moc diky!!

Diky, tak jsem to zkusila, mam to nainstalovane, pri spusteni se mi otevre okno, kde je: ICQ#/Email/SN- tam jsem zadala moje cislo na ICQ a pod tim je Password, tam jsem zadala heslo a dala Enter. Dole v pravem rohu mi to hlasi v AJ neco ve smyslu, ze selhalo spojeni :-|... Delam neco spatne :-(?

Diky, mrknu na to a zkusim to.. Uz mi z toho jde hlava kolem.. Vubec nechapu, ze z niceho nic se nemuzu pripojit ani na jednom pc ::)..
Na ntb a jednom stolnim pc mame XP a na dalsim stolnim je Vista. Vsechno fungovalo az donedavna, puvodne jsem myslela, ze je problem u ICQ, tak jsem to neresila, ale pak jsem zjistila, ze se nemuzu pripojit na zadnym pc..
Jestli to jde nekomu jinemu to nevim, protoze tady jsme asi jedini, do ma net od kabelovky..
Firewall- o nem vim jen v nastaveni windows (centrum zabezpeceni)- je zapnuty a zapnuty byl stale.. O nicem jinym nevim..
Diky za snahu :-)!

Tak zacinam mit dojem, ze chyba nebude u nas, ale u ICQ, nasla jsem nejakou stranku s diskuzi, kde ma spousta lidi stejnej nebo podobnej problem :-/ (jeste jsem to nedocetla cely, ale nikomu se to vyresit zatim nepodarilo)...
Nononote, diky za Meebo (samozrejme i za vse dalsi), to je jediny, jak se tam muzu prihlasit :-)!
Vsem ostatnim take velky dik :-)!

Zeptat se někoho, kdo má taky připojení přes vaši kabelovku, případně se na kabelovce zeptat. Zkusil bych ještě nějaké live CD linuxu, třeba get_slax.php aby se vyloučila příčina ve Windows. To Cd Slaxu se hodí i jindy, takže bych jedno CD-R obětoval :-) . V linuxu jsou na ICQ asi nejpoužívanější programy Kopete a Pidgin, na tom Slaxu jeden z nich určitě bude.
Já měl předevčírem taky problém s ICQ- nechtěl se připojit klient, ale po několika minutách už to šlo. Problém s Windows u sebe vyloučit můžu, používám totiž Kubuntu linux a na ICQ v něm mám Kopete.

Nejste připojení přes nějakého pofiderního providera typu U:fon? Přítelkyně měla kdysi stejný problém - pomohlo až zavolání na jejich infolinku a patřičné seřvání operátorky. Najednou to jelo, asi blokovali nějaké porty.

Tak dnes jsem se bez problemu pripojila na jinem pc (jiny poskytovatel).. Muze byt chyba u naseho poskytovatele?
Porad mi nejde do hlavy, ze to zaclo blbnout ve stejnou dobu na trech pc, vsechny jsem projela antivirem, zadny zavirovany neni a jen na jedinem jsem nainstalovala Superantispyware, jinak jsme s nimi nic zasadniho nedelali ::)...

jo a este neco...vy vite o dost vice nez radoby chytraci co chtej taktovat pamet gpu...kdyz vite co je to monitor a mys vite o hoodne vic nez nakej taktic....a netrapte se s meebem podle me je to nejhorsi online klient (aplikace pro icq)... ;-)

Dobre ranko,
chci vsem podekovat za pomoc a rady :-)!
Dnes jsem volala providerovi a opravdu je chyba nekde na "trase", bylo mi receno, ze jim AOL zablokoval nejake adresy a oni se to snazi resit.. Sice nevim, jestli dost rychle, protoze nam to nejde uz tyden :-), ale aspon vim, ze chyba vazne neni u nas, coz me uklidnilo :-)...
Predpokladam, ze pak pojede i ten QIP, pripadne Miranda a jsem zvedava, jak se s tim pracuje :-)- nebyt vas, tak o tech programech ani nevim :-[:-)...
Ted zbyva jedine Meebo- ale jsem fakt rada, ze slape aspon to :-).
Takze jeste jednou diky vsem :-)!
Simona.