Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde ICQ

Ahoj vsem,
jiz nekolik dni se nemuzu pripojit na ICQ a nevim, kde je problem (jmeno i heslo v poradku, nejde to ani dceri).. ICQ porad pise "pripojovani", ale nic se nedeje..
Nevite co s tim?
Diky!

jo a este neco...vy vite o dost vice nez radoby chytraci co chtej taktovat pamet gpu...kdyz vite co je to monitor a mys vite o hoodne vic nez nakej taktic....a netrapte se s meebem podle me je to nejhorsi online klient (aplikace pro icq)... ;-)

Dobre ranko,
chci vsem podekovat za pomoc a rady :-)!
Dnes jsem volala providerovi a opravdu je chyba nekde na "trase", bylo mi receno, ze jim AOL zablokoval nejake adresy a oni se to snazi resit.. Sice nevim, jestli dost rychle, protoze nam to nejde uz tyden :-), ale aspon vim, ze chyba vazne neni u nas, coz me uklidnilo :-)...
Predpokladam, ze pak pojede i ten QIP, pripadne Miranda a jsem zvedava, jak se s tim pracuje :-)- nebyt vas, tak o tech programech ani nevim :-[:-)...
Ted zbyva jedine Meebo- ale jsem fakt rada, ze slape aspon to :-).
Takze jeste jednou diky vsem :-)!
Simona.