Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem miestne zabezpecenia?

Potrebujem sa pripojit obcas na pc vo firme (domena). Cez vzdialenu plochu - to by malo ist. Ale potrebujem aby sa na tem pc vo firme obcas pripojil aj niektro druhy - cez vzdialenu plochu - aj to by teoreticky malo ist, ale potrebujem mu obmedzit niektore fkc, napr. aby sa nemohol prihlasit do internetu, namapovat disky a pod. Kde by som nasiel nejake popostrkavatko ako na to? systemy winXp prof.

Promiň, ten příspěvek nebylo reakcí na Tebe, nějak se to zamíchalo, ale na OP.

Účet se bude přihlašovat místně, přes vzdálenou plochu, takže v jaké je síti nehraje roli, do té doby co má "fyzický" přístup na tu vzdálenou plochu.

Na oddělení přístupů není třeba Citrix.