Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Namapovani disku

Ahoj, potrebuji vytvorit bat'ak pro namapovani disku z jineho pc, ale pro namapovani to chce prihlasovaci udaje, muzete mi poradit jak to vytvorim, aby se to automaticky prihlasovalo pri spusteni bat'aku?

Pr. bat'aku
net use * /delete /y

net time \\192.168.2.110 /set /yes
net use M: \\192.168.2.110\File

Diky.

Výborně, můžete tedy ještě pod ten řádek přidat nový a na něj připsat příkaz: pause ?
Také by nebylo od věci před mapováním jednotky aktivní mapování vymazat, tedy na první řádek toho BAT dát příkaz: net use m: /delete
Tedy výsledek:

net use m: /delete
net use m: \\192.168.2.110\ExcelFile /user:jarda 123
pause

Poté ten BAT spusťte.

A pises do toho BAT spravne meno usera a spravne heslo? over si to. Nemas nahodou v hesle medzeru alebo co?
Ptz sa mi to zda dost divne. Tak daj do toho bat oneskorenie (nejaky prikaz na sleep) na 1 alebo 2sekundy, pred ten net.
Alebo mozes skusit na zaciatok: net start
Alebo si zadat net /? a studovat moznosti, zhlavy neviem