Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chybová hláška na novom W XP - Ati radeon

Čaute tak mám stále problém s Ati grafikou.
Msi 9200 Se 128 mb/64 bit.
Nový win Xp + posledný catalyst 6.2 v piatok čo vyšiel na žive, sťahovaný priamo z Ati.com.
A hned po inštalácii a následnom reštarte vypísal tuto hlasku :

cli.exe - Chyba aplikace
Správna inicializace aplikace (0xc0000135)se nezdařila.Klepnutím na tlačidlo OK múžete aplikaci ukončit.

dam ok a system ide ale to iste mi vypise ak spustim ati control center.
Neviete čo s tým??

Ďakujem

Ok ďakujem zajtra na to pozriem a ako to vlastne súvisí s grafikou?
pri fx 5200 to nerobilo problémy.
Ak dam omegadrivere tak tiež to asi nebude blbnut??
To každý kto má Ati a novšie ovladace musi zvolit takýto postup??
Ďakujem

niektore nove aplikacie potrebuju uz pre svoj beh .NET framework. z laickeho hladiska si mozes .NET framework predstavit ako prostredie, ktore je potrebne pre beh novych aplikacii vytvorenych .NET . tu je popis, co pise priamo ati support:

1., ATI recommends Windows XP Service Pack 2 or higher to be installed.
2., You must have Microsoft .NET Framework installed prior to downloading and installing the Catalyst Control Center
odkaz na zdroj: http://support.ati.com/ics/support/default.asp?dep tID=894&task=knowledge&questionID=640

Už jsem na světě nějakou dobu, můj čas se krátí s každým vychlemtaným pivem. Nechám zkoušení alternativních ovladačů a experimentování těm mladším které to baví, mě stačí když si občas zahraju. Nějaký lepší obraz a pár fps navíc nepoznám. Už i ty oficiálni ati ovladače měním jen při přeinstalování nebo když musím.

OMEGY nebo DNA jsou originalni ovladace od ATI, nejsou to zadne na kolene delane ovladace.
Lisi se pouze tim, ze maji vlastni ovladani, ktere umoznuje nastavovat mnohem vice veci a nepotrebuji .NET pro ten sileny Control Panel.

Autor OMEGA driveru je beta tester ATI ovladacu...

CLI.exe – Common Language Runtime Debuging Services - nekdy dela problem s firewallem, ktery tuto "skvelou" sluzbu odmitne pustit. Zkontroluj si pravidla ve svem FW.
Druhe reseni - odstran stavajici drivery, ktere pouzivaji Controll Center a nainstaluj ty, co pouzivaji Controll Panel: ten problemy nedela. Doporucuji nejake Omegy s CP z teto stranky (hledej) www.guru3d.com