Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chybová hláška na novom W XP - Ati radeon

Čaute tak mám stále problém s Ati grafikou.
Msi 9200 Se 128 mb/64 bit.
Nový win Xp + posledný catalyst 6.2 v piatok čo vyšiel na žive, sťahovaný priamo z Ati.com.
A hned po inštalácii a následnom reštarte vypísal tuto hlasku :

cli.exe - Chyba aplikace
Správna inicializace aplikace (0xc0000135)se nezdařila.Klepnutím na tlačidlo OK múžete aplikaci ukončit.

dam ok a system ide ale to iste mi vypise ak spustim ati control center.
Neviete čo s tým??

Ďakujem

Ok ďakujem zajtra na to pozriem a ako to vlastne súvisí s grafikou?
pri fx 5200 to nerobilo problémy.
Ak dam omegadrivere tak tiež to asi nebude blbnut??
To každý kto má Ati a novšie ovladace musi zvolit takýto postup??
Ďakujem

niektore nove aplikacie potrebuju uz pre svoj beh .NET framework. z laickeho hladiska si mozes .NET framework predstavit ako prostredie, ktore je potrebne pre beh novych aplikacii vytvorenych .NET . tu je popis, co pise priamo ati support:

1., ATI recommends Windows XP Service Pack 2 or higher to be installed.
2., You must have Microsoft .NET Framework installed prior to downloading and installing the Catalyst Control Center
odkaz na zdroj: http://support.ati.com/ics/support/default.asp?dep tID=894&task=knowledge&questionID=640

Už jsem na světě nějakou dobu, můj čas se krátí s každým vychlemtaným pivem. Nechám zkoušení alternativních ovladačů a experimentování těm mladším které to baví, mě stačí když si občas zahraju. Nějaký lepší obraz a pár fps navíc nepoznám. Už i ty oficiálni ati ovladače měním jen při přeinstalování nebo když musím.

CLI.exe – Common Language Runtime Debuging Services - nekdy dela problem s firewallem, ktery tuto "skvelou" sluzbu odmitne pustit. Zkontroluj si pravidla ve svem FW.
Druhe reseni - odstran stavajici drivery, ktere pouzivaji Controll Center a nainstaluj ty, co pouzivaji Controll Panel: ten problemy nedela. Doporucuji nejake Omegy s CP z teto stranky (hledej) www.guru3d.com