Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahozeni POP3

Cau, spadla mi v system manageru pop3(v exchange) a nejde mi nahodit dokud ji nespustim ve sluzbach, ale pritom ve sluzbach pop3 bezi a nenabizi start ani restart, jak se da jinak nahodit krome restartu serveru?

Diky.

A v eventlogu se píše, z tej německej říše?

edit: jinak pokud služba nereaguje na požadavky nebo je vysvícená, má ji uzamčenou SCM a je nutné ručně killnout proces. Není ale jisté jestli půjde potom korektně spustit, někdy je restart nutný. Teď mluvím obecně, ne o Exchange.