Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Playstation 2

Ahoj chtěl sem se jen zeptat vim že to sem asi nepatří ale stejně včera sem dostal na vyzkoušení PS2 ale nemam ktomu ovladač tak sem myslel že to zkusím tak ža pustim jen obyčejné dvd ale ted nevím jestli ktomu potřebuji se někam dostat nebo jestli dvd naskočí hned automaticky po zasunutí mechaniky.

co to je za ps2? slim nebo ten velkej ....slim ma otviraci dvd a cd zacvaknete zavrete kryt a jede nebo ten co ma vysouvaci mechaniku? jestli skace system konfiguration a browser vysunte dvd vlozte cokoli a zasunte...dela co?

zkuzte nasledujici....nechte dvd v mechanice a zmacknete reset mela by zachrochtat mechanika a udelat uvitaci obraz a zvuk a pokud by se snazil ps2 neco cist tk by uvitaci obrazovka byla na tv dele nez bez dvd...a pote by udelala dvd mechanika zvuk posunuti laseru a opet by naskocilo sys confi.....a browser potom disk nelze cist nebo je dvd mechanika rozbita

potom je potreba vymenit cteci cocku v mechanice...ta muze stat do 600 kdyz budete hledat a k tomu tk 500 za praci.....ale prez zname by jste to mel mit levnejsi...mozna by bylo lepsi koupit cocku jiz s chipem aby jste mohl spustit vypalene hry,...ovsem to by jste si musel pripravit tak o 400kc vice