Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou teplovodivou pastu?

Budu kupovat teplovodivou pastu, protože po budu na PC měnit chladič. Ale nevím jakou, na netu jsem narazil na 2 druhy past(keramickou a s obsahem stříbra). Ale nevím která ma lepší vodivé vlastnosti. tak mi prosim napiste nejake tipy. Diky za vsechny přispěvky.

Neprekaza. Inac slusna pasta aj s obsahom striebra NEMA BYT vodiva (len pod velmi silnym tlakom ktory ti tam na CPU nevznikne). Daval by som pozor aby sa pasta nedostala na kondenzatory (tie kvadre vedla chipu) a na strap prepojky vedla chipu, ak by nahodou bola vodiva nech to tam neskratuje. T.j. pastu by som nanasal len na chip.

to dotazovatel: odporucam pouzit pastu dodanu ku chladicu a nefilozofovat nad zbytocnostami, je to plusminus jedno, tych par °C rozdiel nikoho nespasi. A ta ktora bola dodana ku chladicu urcite nebude robit bordel s pripadnym kontaktom kovov ktore sa "nemaju radi" (sposobuju oxidaciu pri kontakte apod).