Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak skenovat do Thunderbird ve Vista?

Multifukční zařízení Canon MP530 s funkčním skenováním - zkoušeno z Irfanviev.
OS je Vista. Na mailování se používá TB.
Ke Canonu je jakýsi sw MP navigator. Po spuštění se dá vybrat jestli skenovat do mailu nebo do souboru atd.
Je nutno ( dotyčný ovládá ) skenovat tímto způsobem do emailu.
Pokud dám skenovat do emailu, nabídne se mi pouze Windows mail, ačkoli ten nikdy nebyl spuštěn a tudíž tam není žádný účet.
Snažil jsem se nastavit všude výchozí sw pro mail na TB, ale nepomohlo to.
Z webu Canonu stažena nejnovější verze MP navigatora také nic neřeší.

pravdepodobne je to tak sproste urobena aplikacia, ze je to natvrdo nalinkovane na spustenie windows mail.
pokial sa to tam neda nastavit, ze co spustat ako mail klient, tak to budes musiet riesit ulozenim skenovaneho obrazka a pridanim do TB ako prilohy.