Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký foťák?

Pro holku 18let, skautku, do terénu, do klubovny, do stanu.
Ona není žádný expert, s technikou je obvykle trochu naštíru, takže raději blbuvzdorný.
Cena do 5000,- Kč.
Panasoniky mají prý dobré stabilizátory a údajně existují nárazuvzdorné Olympusy.

Uplne suhlasim so Zarniwupom a este dodam, ze chybu nespravite ani so ziadnym Canonom odpovedajucim sume.

Nejaku stabilizaciu a narazuvzdornost by som v tejto cenovej kategorii neriesil, vacsinou su vysledky velmi velmi podobne u vsetkych fotakov z kategorie. A blbovzdorne su vsetky tieto automaty, nastavit gombik na cervene "A" a uz len cvakat. Minimum 90% fotiek bude spravne exponovanych a ostrych. :-)