Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr hardwarů do novýho pc

podle mě super,akorád by se hodilo ten quad nataktovat,takže bych vzal Artic Cooling Freezer 7.
Zdroj je možná až zbytečně silný.Ale pokud ho využiješ a chceš si zaplatit za ty watty,tak potom jo no,značka je kvalitní.
Jinak by stačil Fortron 550w (cca 1800,-)

Freezer 7 doporucuju i ja. Ten zdroj nech napokoji ;-) - za ty prachy IMHOj nic lepsiho sehnat nejde (ve smyslu - kvalitni znackova sedmsetpadesatka za pusu). Fortrony jsou dnes takovy trosku vyssi low-end, i kdyz tomu tak nebyvalo vzdy. O*ebej zdroj a desku (mimochodem: tazatel vybral vyborne prkno!) a mas padavou plecku, at tam navesis jakkoliv vykonne komponenty.

Jsem pritelem vykonnych a kvalitnich zdroju. Jestli na to tazatel ma obolos, at koupi ten Corsair. Chce-li usetrit, minimem bude Seasonic. Spis bych ale doporucil Chieftec ci Tagan. 500W jiste staci, tudiz prichazi v uvahu lety provereny Corsair HX520 (ktery strkam do vetsiny sestav), ale zde uz jsme pouhe petikilo pod tou 750-kou.

Desku znam taky a souhlasim, ze je vyborna.

Pulterovy disk staci. Pochybi-li mista (kazdy disk je maly), prikoupi se tero.