Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr hardwarů do novýho pc

Jsem pritelem vykonnych a kvalitnich zdroju. Jestli na to tazatel ma obolos, at koupi ten Corsair. Chce-li usetrit, minimem bude Seasonic. Spis bych ale doporucil Chieftec ci Tagan. 500W jiste staci, tudiz prichazi v uvahu lety provereny Corsair HX520 (ktery strkam do vetsiny sestav), ale zde uz jsme pouhe petikilo pod tou 750-kou.

Desku znam taky a souhlasim, ze je vyborna.

Pulterovy disk staci. Pochybi-li mista (kazdy disk je maly), prikoupi se tero.