Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybove hlaseni aplikaci

Zdravim problem bude pravdepodobne v OS prevazne vsechny aplikace vcetne PC her,internetoveho prohlizece... mi po chvili vyhodi chybove hlaseni nebo se rovnou freezne PC a vypnou se nebo restartuji myslel sem ze chyba bude v zanesenych vetracich a ze se PC prehriva vse sem vycistil ale problem pretrval defragmentace disku taky nepomohla vir to taky neni v pocitaci neni jediny vir vse sem zkontroloval a Hijackthis log taky nic neukazal ani combofix vse ciste...chtel sem se zeptat jestli by nemel nekdo nejake jine vysvetleni nez reinstaluju OS.diky

Zakaž restartování počítače při chybě.
To, že jsi vyčistil větráky neznamená, že se ti něco nepřehřívá.
Jaké máš teploty alespoň CPU a grafiky? Podle popisu jsi nekontroloval RAM.
Stáhni si UBCD a otestuj RAM a HDD. Předpokládám, že ovladače k desce
máš nainstalované a ke grafice nové ze stránky výrobce grafiky.

Ultimate-Boot-Cd.html

Mohl byste mi poslat nejaky odkaz na navod toho programu?jinak ovladace mam aktualizovane a teploty sem kontroloval v BIOSu,vse je kolem 50°C

Karel:to okno je anglicky a je to okno s tlacitky odesilat/neodesilat.Az vyskoci znovu tak vam poslu presne zneni