Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě disku a paměti

Dobrý den,
chtěl bych si koupit disk a novou paměť do počítače a jelikož se v hardwaru vůbec nevyznám, píšu o radu. Potřebuji vědět jaký typ HDD a RAM koupit, popř. co potřebujete, abych zde napsal za info (třeba základní desku a tak)?

Ano druha 256 muze byt. Ale SDRAM, 133MHz. Ziadne DDR ani DDR2.
Disk ATA omezeni nema, omezeni moze mat tvoj BIOS zakl.dosky. V dobe i815 by uz nemal mat omedzenia ale ked si chces byt 100% isty ze nebude problem tak nekupuj disk vacsi ako 128GB. Samozrejme ATA (PATA), nie SATA.

A to my mame ako vediet ze co mas v tvojej skrini a aku mas skrinu a ci nebudes mat ty problemy v tvojej skrini? V normalnej skrini problemy nie su. Ked si nevidel PC zvnutra zver to radsej nejakej osobe ktora uz videla, aby to zapojil spravne a aby nieco neodpalil.