Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vyrobit instalační cd win xp

Zdravím.Mám nainstalovanou legální kopii Win XP Profesionál 2002 pack 3.Pravidelně se aktualizuje je i ověřená.Nemám ale instalační cd a pro případ havárie bych si ho rád pořídil.Je to možné z nainstalovaných win v počítači a jak ? Díky za radu.

Nechtěl jsem to rozdělovat a zálohovat vzlášť to je už jedno,chtěl jsem mít pojistku kdyby někdo něco poškodil.Ale jak tu zálohu použiju,jde mi hlavně o zálohu systému.Když po poškození nebo nenaběhnutí windows (napadení viry,neodbornou něčí manipulací nebo já nevím čím ještě)použiju tuto zálohu tak jak?

Asi máš pravdu.Pokud mi nenaběhnou win,tak mě vlastně celá záloha bude k něčemu až win nainstaluji s cd.Když mi ho tedy někdo půjčí.Nevím ale jestli se takto nainstalované win budou nadále aktualizovat ještě by mi zajímal názor na tenhle článek.(je to teda blbost).Dík.

Ta záloha (image) se dělá i pro případ, že nenajedou Windows. Zkusil ses aspoň podívat na české stránky Acronisu? Ten článek jsem nedočetl, autor píše nesmysly (půjčení si instalačního CD od známého, což ale není příliš košer…). Když už to chceš zkoušet místo zapůjčení instalačního CD, máš vůbec na disku třeba tu složku C:\i386?

Jezisi clovece co furt riesis??
Aj ked si vytvoril zalohu vseho, tak sa to da obnovit aj bez Windows. Program ktorym si vytvaral tu zalohu ma predsa aj bootovatelne CD, nie? Ked nenabehne Win tak nabootujes CD a obnovis zalohu a vsetko na oddieli disku sa prepise na stav ked si robil zalohu. Preto je dobre mat viac oddielov disku a nerobit zalohu dat, pretoze data sa casom predsa menia, nie? A obnovenim VSEHO si prepises aj data na stary stav.
Cim si robil tu zalohu?

Bude to k necemu ked budes chciet obnovit PC do stavu v momente ked si ten obraz vytvaral. Ako sa to obnovuje mas napisane v navode k tvojmu acronis true image. Urcite k tomu je (alebo sa da vytvorit) aj bootovacie CD alebo DVD, z ktoreho sa to da obnovit.
Normalny clovek vytvara zalohu len disku na ktorom je Win, na to je vyhodne ked ma clovek na C: Win a programy a na D: zvysok (data atd). Zalohu robi len z C: