Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má cenu kupovat Visty ?

Dobrý den,
chci si pořídit orig. Visty kvůli akci od Microsoft, abych poté mohl upgradovat na Windows 7.
Napadá mne ale otázka proč kupovat originální Windows když můžu mít cracklý.
Já vím, že mě tu začnete napdat, ale chci se zeptat, zda mi může orig Windows nabídnout něco navíc kromě aktualizace.

Protože zaplatit cca 3000 Kč za OEM verzi, kde vyměním 3 prvky z pc a licence skončí, se mi zdá moc ! Nebo je to jinak ?

Je to relativní. Pokud jsi trochu fanda do PC, a hodláš něco vyměňovat, tak věř, že určitě krabicová WIN budou lepší. Počkej si na WIN 7, na visty už zapomeň. Mám pocit, že Win 7 ru s námi budou asi jako byly XP. A ohledně otázky zda-li to má cenu, to si musíš zodpovědět sám. Je mi jasné, že si asi programy nekupuješ, když se ptáš už na to, zda-li si koupit systém, ale ber to tak, že systém je alespoňto nejzákladnější, co by jsi mohl mít zaplacené. A vem v potaz, že když udělaj nějakou opravu a crack nebude fungovat, tak u licencovaných win budeš mít klid. Já mám originální vistu, a musím říct, že jsem rád. Dřív jsem měl cracknutý XP, ale ten pocit, že to máš legal je lepší :-). Je sice pravda, že OSA se na tebe vyprdne a nechá tě, jsi moc malá ryba, ale i tak. Radši je kup.

Já si chci koupit Win 7, ale 5000 Kč se mi zdá moc. Já vím, že jste tady všichni s legálními Winy a i veškery software máte originál, ale já ne.
Protože pokud bude software stát tak nehorázné peníze, tak se pak nesmí ti výrobci divit, že to lidi obcházejí.

To samé bylo s DVD, stály horentní sumy a nyní když je vydávají za 50-100 Kč v novinách, tak si je každý koupí.
Prostě umělec nebude mít na zlatého Humera ,ale koupí si pouze nové BMW no ...

Pokud by byly Win za 2000 Kč a neomezovali jako OEM, tak sem s nimi.

Netvrdíme, že máme všechen soft originál. Ale nechlubíme se s tím a neobhajujeme to nijak.
A legální Widle? Na to se člověk začne dívat trochu jinak, jakmile začne trochu vydělávat svoje prachy, to se pak člověku změní názor na hodně věcí v životě. Neplatí to však pro všechny, to ne.