Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Exchange a schované emaily

Zdravím, mám problém v MS Exchange 2003, některé odchozí emaily i příchozí se ztrácí, prostě neodejdou ani nepřijdou. Nikde nevidím žádný problém, jiné emaily chodí v pořádku. Když třeba po týdnu restartuji server, dojde k uvolnění těchto emailů a najednou začnou odcházet a přicházet, tzn že odejde email i týden starý.

Netušíte co to znamená, nebo je něco špatně nastaveno, popř můžu někde vidět nějakou frontu.

Děkuji

Tomy

Exchange/Mailroot v C:\Program Files, to bude asi instalace jako noha. Nebo SBS, to je jedno a to samé. :-)

Mě zaujala tvá zmínka o SMTP connectoru "seznam.cz", k čemu ho tam máte? Exchange normálně tvoří virtuální SMTP server kterému stačí k funkčnosti MX záznam co ukazuje nazpátek. Vy tam mátě nějakou nestandardní konfiguraci.