Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s tiskárnou

Dobrý den mám tiskárnu HP Photosmart C3180 připojenou k počítači pomocí usb kabelu. Vše mám nainstalované dle návodu ale stává se mi že tiskárna vubec nereaguje s počítačem .Tím myslím že chci tisknout dokument a když, má dojít k tisku tak se nic neděje jenom občas . Proto tímto chci požádat o pomoc co stím mám dělat předem děkuji za odpověď

Nie ale preistotu si mozes pozriet pravy klik na tento pocitac - spravovat - spravca zariadeni, tam si najdi USB porty (korenove rozbocovace atd) a na nich pravy klik - vlastnosti a pozri sa ci tam nemas nejake zaskrtavatko ze ich ma Windows vypinat pre setrenie energie. Ak mas tak to skus odskrtnut, ale myslim ze to neni tvoj problem.

Inac problemy moze sposobovat aj ked mas hned do vedlajsieho USB portu zastrcene nejake ine USB zariadenie ktore je napr. moc zrave apod.

Ovladace nie su nijak zlozite, tie spustis a sa nainstaluju. Ovladace zakl.dosky su napr. na nejakom CD ktore bolo dodane k PC.
Servicepack Win si vies pozret v start-ovladacie panely-system

Niekedy za problemy s USB tlaciarnou moze nekvalitny alebo moc dlhy USB kabel, alebo pouzitie predneho konektora na PC (predny je vovnutri vedeny kablikom a ten kablik moze byt tiez naprd), takze pouzivat zadne USB konektory PC.