
Problém s tiskárnou
Dobrý den mám tiskárnu HP Photosmart C3180 připojenou k počítači pomocí usb kabelu. Vše mám nainstalované dle návodu ale stává se mi že tiskárna vubec nereaguje s počítačem .Tím myslím že chci tisknout dokument a když, má dojít k tisku tak se nic neděje jenom občas . Proto tímto chci požádat o pomoc co stím mám dělat předem děkuji za odpověď
Zkusit přeinstalovat aktuálníma ovladačema z webu. Operační systém je jaký?
Nejsem v tom moc zběhlí jaký ovladače operační systém je windows xp profesional
ty windows instaloval kdo?
tradiční zádrhel - driver chipsetu základní desky - je?
to jsem netušil že to bude tak složitý jak už jsem psal nejsem v tomhle ohledu zkušenej
A nemuže být něco špatně v nastavení v usb portech?
ve správci zařízení (ovládací panely - systém - hardware) vidíš nějaké žluté otazníky, nebo je všechno ok?
Ovladace nie su nijak zlozite, tie spustis a sa nainstaluju. Ovladace zakl.dosky su napr. na nejakom CD ktore bolo dodane k PC.
Servicepack Win si vies pozret v start-ovladacie panely-system
Niekedy za problemy s USB tlaciarnou moze nekvalitny alebo moc dlhy USB kabel, alebo pouzitie predneho konektora na PC (predny je vovnutri vedeny kablikom a ten kablik moze byt tiez naprd), takze pouzivat zadne USB konektory PC.
A jak propojim tiskárnu s Pc když řikáš žadný usb kabel
Český překlad: zadní USB konektory. Zadní je opak předního.
to vim že to slovensky tak sem se spletl pardon
Nemusite dělat ze mě blbce
Ano zadni, sorry ze nepisem dlzne a makcene, ale takto pisem 3x rychlejsie.
jj dík za radu zkusim to