Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ve Skype vypadává zvuk

Dobrý den!

Zkoušel jsem hledat ve starších, ale nenašel jsem nic, co by odpovídalo. Mám problémy se Skype. Při hovoru po chvíli (cca po minutě) začne kompletně vypadávat zvuk u volaného a pak zase naskakuje. Já jsem slyšet normálně. Bude to u mě, protože se to stává u více lidí, kterým jsem volal. Možná jsou to i problémy se zvukovou kartou, ale všechny ostatní programy jedou bez problémů, včetně přehrávání hudby atp. Tvoková karta je integrovaná, v pořádku nainstalovaná. Reproduktory také fungují, mimoto to blbne i na headsetu. Sám jsem to řešil hodně dlouho, přeinstalovával jsem Skype, zkoušel to různě nastavovat a pořád to blbne. Může někdo poradit?

S pozdravem Dubský

Mám osmimegový ADSL. S kvalitou zvuku jsem si pochopitelně hrál a kraví to pořád. Spoluúčastníci to asi nepřehazovali, ale minimálně jdene člověk, kterému jsem takhle s chybami volal, používá Skype často a bez problému. Bude to u mě.