Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chlazení

Mam intel core 2 duo, s vlastním větrákem a vodním chlazením, ale při některých hrách se po 15 min zahřeje na 75st. Nevíte co s tim?(pc je vyčištěný)

http://www.alza.cz/chladic-arctic-freezer-7-d56758 .htm
scythe-katana-3-d115018.htm

Ten Freezer bude stačit, je to oblíbený a dobrý chladič. Jeho výhoda spočívá v tom, že teplý vzduch z chladiče je vyukován za zadní ventilátor v bedně, díky čemu se teplý vzduch nedrží v bedně, což je podstatný pro dobrý chlazení. Ale k tomu potřebuješ přidat ventilátor na zadní stěnu bedny, jinak bude účinek chladiče mnohem nižší.