Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahřívající se mobil

Ahoj, ahoj, ahoj.
- skok do vody a mobil v kapse SE w302 ::)
- ve vodě asi deset vteřin :.(
- okamžitě vyndaná baterie, paměťová karta a SIM :-(
- po návratu domů rozebrán a řádně vysušen ;-)
- ráno smontován a celý den OK :))
- druhý den se začal hřát a začala se vybíjet baterie ]:)

Tak vás chci poprosit jestli někdo nevíte zda to není nějaká prkotina, dobrej každej nápad, a nebo jestli je to na servis, což se mi moc nechce, nevím kolik to může stát, ale myslím jestli nebude lepší s ním šlehnout vo zem a koupit jinej.

Díky všem a ahojec.

tak tos měl jenom štěstí, že tvůj telefon nebyl pořádně zateklý. pokud se ovšem koupal 10 sekund (a ještě to je superkvalitní SE), tak věř tomu, že voda bude všude pod čipy, v mezerách mezi piny a PCB, pod stíněním, možná nateklá i v baterce, pokud je to taková ta "igelitomotaná" a nezapečená v umělé hmotě.

Nevim jestli v servise budou ochotnim se s tim s*at, doporucuji nejakeho znameho, technicky zdatneho, rozebrat do mrte, celou desku plosnych spoju (pripadne nebo nejlepe demontovat i LCD) proplachnout za asistence vlasoveho stetecku Izopropylem a radne, treba na slunicku nechat vysusit (osobne odzkouseno), jestlize tohle nepomuze, pak teprve bych vyhledal sberny dvur. Take nesouhlasimm s tvrzenim ze SE jsou smejdy, staci se podivat co posledni dobou produkuje Nokia ala made in Hungary, z toho nemam dobry pocit...