Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahřívající se mobil

Ahoj, ahoj, ahoj.
- skok do vody a mobil v kapse SE w302 ::)
- ve vodě asi deset vteřin :.(
- okamžitě vyndaná baterie, paměťová karta a SIM :-(
- po návratu domů rozebrán a řádně vysušen ;-)
- ráno smontován a celý den OK :))
- druhý den se začal hřát a začala se vybíjet baterie ]:)

Tak vás chci poprosit jestli někdo nevíte zda to není nějaká prkotina, dobrej každej nápad, a nebo jestli je to na servis, což se mi moc nechce, nevím kolik to může stát, ale myslím jestli nebude lepší s ním šlehnout vo zem a koupit jinej.

Díky všem a ahojec.

Nevim jestli v servise budou ochotnim se s tim s*at, doporucuji nejakeho znameho, technicky zdatneho, rozebrat do mrte, celou desku plosnych spoju (pripadne nebo nejlepe demontovat i LCD) proplachnout za asistence vlasoveho stetecku Izopropylem a radne, treba na slunicku nechat vysusit (osobne odzkouseno), jestlize tohle nepomuze, pak teprve bych vyhledal sberny dvur. Take nesouhlasimm s tvrzenim ze SE jsou smejdy, staci se podivat co posledni dobou produkuje Nokia ala made in Hungary, z toho nemam dobry pocit...