Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komerční použití

Dobrý den. Chci se zeptat, když vystavím nějaký grafický výtvor z grafického programu s fonty, brushy, a jinými věcmi jen pro osobní použití na internet , do nějakeé soutěže, kde bych mohl získat nějakou cenu (ať finanční, či věcnou), je to již komerční použití? Děkuji

loading...

No stou psyciatrií to opravdu jen vypadá ;-) Ale ještě mám poslední dotaz. ;-) Když si teda udělám nějakou tapetu z mých obrázků (fotek), přidám tam pár brushů pro komerční použití a fontů taktéž, nebude to tématika na dětské porno, rasismus, ani jiné trestné věci, bude tedy dílo legální ? Prosím o odpověď a tím i ukončení toho threadu ;-) Děkuji moc!