Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který přehrávač?

Snad se nebudete zlobit když se zeptám na váš názor neboli doporučení nejlepšího přehrávače videí, hudby atd.
Zda KMPlayer, BS Player, VLC Player, WMP11(Classic) a nebo nějakej jinej. Děkuji

sikovny na hudbu je aj pomerne minimalisticky Foobar, na video H.264 s hardverovou akceleraciou na grafickej karte asi Media Player Classic Home Cinema. I ked udajne by to mal podporovat aj GOM Player, len to nemam odskusane.