Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který přehrávač?

Snad se nebudete zlobit když se zeptám na váš názor neboli doporučení nejlepšího přehrávače videí, hudby atd.
Zda KMPlayer, BS Player, VLC Player, WMP11(Classic) a nebo nějakej jinej. Děkuji

No používám VLC na videa a AIMP2 na muziku. Co se hodí mě nemusí vyhovět tobě. I v těchto programech pozoruji chyby a ledasco mi nevyhovuje. Další mojí jistotou je Mplayer v příkazovém řádku.

Většina těchto přehrávačů se dá dát na disk jako portable (bezinstalace). Vyzkoušej všechny a časem přijdeš na ten, který ti vyhovuje. Ani s jedním neuděláš chybu.

Dobře, tak začni s VLC a vyzkoušej:
DVD, internetové rádio, exotický formát videa a hudby, podívej se na film s externími titulky a možnosti playlistu (prostě to co běžně používáš).

To samý vyzkoušej i u ostatních jestli ovládání nebo kvalita přehrávání nebude lepší. Třeba KM má parádní práci s titulkama, MPC Home cinema umí akcelerovat pomocí graf. karty, VLC umí nahrávat int. tv a rádia, taky slouží jako server atd.

ptáš se na nejlepší přehrávač z několika (což je blbost, hovadinami typu nejlepší se ohánějí jen lamy z živě), přesto však používáš spolehlivě nejhorší = nejzaostalejší bsplayer.
čili: vyber cokoli jiného - s tím že wmp pochází od velkého bratra, a pokud nemáš aplikační firewall, je nedůvěryhodný (a hnusný).

Davnejsie som pouzival MV2 Player, ten doteraz ziadny neprekonal, ale uz niekolko rokov sa na nom nepracuje, vyvoj sa zastavil na nejakej beta alebo RC verzii, prestal som ho pouzivat koli problemom hlavne s MPEG2.

Teraz na video/filmy/DVD pouzivam MPC, na hudbu AIMP - ten ma skvele funkcie, hlavne zalozky palylistov, tam sa daju vytvorit rozne playlisty a jeden hlavny je na aktualne mp3, teda ked chces spustit len jednu mp3 alebo album, otvori sa tam a ostatne playlisty sa nevymazu, dalej ma rychle vyhladavanie, grabovanie z audio CD, konvertovanie, nahravanie zvuku, ID3 tag editor, vlastne standardne aj globalne klavesove skratky...

Pozivam ustalenou kombinaci KMPlayer na videa, WMP 11 na hudbu, take dost dlouho jsem pouzival Goom, ten mohu rovnez doporucit, oba jmenovane video playery myslim maji vlastni interni kodeky, takze prehraji temer vse, netreba se zabyvat instalacemi pripadnych kodek paku.

sikovny na hudbu je aj pomerne minimalisticky Foobar, na video H.264 s hardverovou akceleraciou na grafickej karte asi Media Player Classic Home Cinema. I ked udajne by to mal podporovat aj GOM Player, len to nemam odskusane.