Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na bránění nežádaných internetových stránek

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s problémem. Když zapnu svůj PC tak po přihlášení a vstupu do Windows se mi objevujou automaticky stránky ketré nejsou vhdné pro můj věk :-D. jedná se o erotické stránky. :-) Tento problém bych neřešil, ale když jde na PC nějaký jiný člen rodiny tak by stoho mohla byt pěkná nepříjemnost. Tak se proto ptám jestli je možné tomudle nějak zabránit. Předem děkuji a doufám že mi někdo poradíte. Mějte se.

Řeší se to tu denně. Nahoře na hlavní stránce máte text: V archivu poradny najdete řešení mnoha problémů a s velkou pravděpodobností i toho Vašeho. Proto doporučujeme vyzkoušet nejdříve hledání.
Ale vy jste nic nehledal, plácl nový dotaz a nebudete hledat ani když vám někdo napíše konkrétní název programu, že?
Přesný postup je: vpravo nahoře do okénka "Hledat" zadáte: Superantispyware, zmáčknete klávesu Enter a pak si pročtete ta témata, která vám to nalezlo.