Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrazení audia v 3gp?

Zdravím, neznáte někdo, prosím, nějaký šikovný program, který by nahradil původní audio v 3gp videu externím audio souborem? Ve zkratce - mám nějaká videa, ve kterých není kvalitní zvuk a chtěl bych původní zvuk nahradit nějakou mp3. Pomůže někdo? Díky a hezký zbytek víkendu!

Jistě. MediaCoder není přehrávač, ale konvertor.

1. Načíst video
2. záložka video - kopírovat video
3. záložka audio - Audio/Výběr audia/ externí soubor
4. záložka kontejner - 3gp

a převést. Program externí audio muxne (vloží) do kontejneru, takže bude jeho součástí.
Pochopitelně by bylo dobrý, aby audio už bylo předem zesynchronizovaný.