Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Správanie odkazov na článkoch

Zvláštne, ale na článkoch keď behám tuto po pravej strane myšou, tak na tom veľkom názve Instalace Windows XP na notebook s již nainstalovaným Windows Vista (s vytvořením dualbootu) sa mi podčiarknutie zruší pri nabehnutí myšou len na časti názvu "notebook s již nainstalovaným Win".

Robí to len Firefox 3.0.12. Po prepnutí na jadro Trident (IE8) je na inej (neprihlásenej) téme všetko v poriadku.

[http://pc.poradna.net/file/view/1656-firefox-png]

Teraz som v robote na FF 3.5.1. Robí to aj tu. Téma je v oboch prípadoch zive. Otestujem to na jadre Presto (Opera 10 beta).

Doplnené: Na Opere to podčiarknutie pre zmenu nezmizne vôbec. (prihlásený, téma zive)

Doplnené: Trident (IE8) to robí tiež, ale v inej časti názvu toho článku. (prihlásený, téma zive)

jeminenky sak to je len asi mensim odstupom riadkov a spodnejsi riadok prekresli podciarknutie vrchnejsieho, ked sa to zvyrazni ked je nad tym mys. Odkaz ale normalne funguje cely. To nemozes kvoli tomu o jeden pixel vacsiemu fontu spat ci co? :) Bud rad ze su tie riadky tak zhustene, vojde sa ti ich na obrazovku viac :)

Nemám, funkční IE je, jen si kód nerozumí s IE velikostí písma. Celá stránka se hodí nalevo (nalevo je useknutá, napravo je bílé místo). To se stane pouze u dlouhého názvu, velikost písma velká a klik na poslední příspěvek. Po refreshi je to většinou vpořádku. JKelikož to patrně používám jediný na Poradně i na těch internetech, tak jsem to nehlásil. :-)

Nehodnotim ziadne statistiky viry.cz, t.j. kto tam chodi najcastejsie je irelevantne (zrejme najcastejsie tam chodia ludia blbi, ked to mam zhrnut). Len nechapem jak si moze niekto mysliet ze IE je bezpecnejsi jak FF, po vsetci vieme jakom 20rocnom bacovani MS. A este ked to ani nezobrazuje spravne zvacsene pismo a pouzivat to nadalej. Budu to ludia pouzivat aj keby ten IE zobrazoval vsetko hore nohami, na vine bude aj potom asi FF alebo co :-)
P.S. ale pouzivajte si co chcete, len mi to jaksi neleze do hlavy resp. nestacim krutit hlavou nad tym.

A to vis jak, kdyz tam nechodis? Za dalsi tam chodi vetsinou frikosi s ukradenym (cracknutym) AV a jinymi SW a to se pak neni vubec cemu divit. Nechtel jsem se radsi vyjadrovat, ale sorry, uz mne leze na nervy tvoje nenavist k viry.cz. Ja ty stranky povazuju za velice prinosny. Opravdu uz mne nekolikrat pomohli a to nemyslim s viry, ale i s uplne necim jinym a co mam rad, to i branim. S debatou o tom ale koncim, protoze se nebudu zas dohadovat o nesmyslech.

Á, naše oblíbené téma. Já na viry.cz občas zajdu, víš proč? Abych se jednou začas podíval, jak se tam pomalu a opožděně přijímají názory, které na internetu šířím už několik let. S propagací používání neprivilegovaného účtu jsem tu začal na poradně v roce 2006, a v té době tu v Česku skoro nikdo nepoužíval nebo nedoporučoval neprivilegovaný účet a o firewallu ve Windows se psalo jen ve zlém. Na viry.cz v té době o tom nebylo ani muk a většina tamních lidí ani nevěděla, co to je, jen se tam psalo o tom, že je Windows Firewall špatný a nedostatečný (z toho článku mimochodem pramení moje "nenávist" k viry.cz.) A podívej se, jaká je na českém internetu situace dnes. Když už někdo neprivilegovaný účet nebo firewall ve Windows přímo nedoporučuje, tak je aspoň neodsuzuje a toleruje to. A na viry.cz je letos článek, kde se dokonce mluví o neprivilegovaných účtech.

To, co tvrdím já, se bude říkat na místech jako viry.cz za tři roky. Mysli si o tom, co chceš, do tří let a do dne, hin sa ukáže .) Ostatně ani tamní lidi nebude bavit odvirovávat zbytečně zavirované počítače BFU do nekonečna, každý se někdy unaví.