Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Správanie odkazov na článkoch

Zvláštne, ale na článkoch keď behám tuto po pravej strane myšou, tak na tom veľkom názve Instalace Windows XP na notebook s již nainstalovaným Windows Vista (s vytvořením dualbootu) sa mi podčiarknutie zruší pri nabehnutí myšou len na časti názvu "notebook s již nainstalovaným Win".

Robí to len Firefox 3.0.12. Po prepnutí na jadro Trident (IE8) je na inej (neprihlásenej) téme všetko v poriadku.

[http://pc.poradna.net/file/view/1656-firefox-png]

jeminenky sak to je len asi mensim odstupom riadkov a spodnejsi riadok prekresli podciarknutie vrchnejsieho, ked sa to zvyrazni ked je nad tym mys. Odkaz ale normalne funguje cely. To nemozes kvoli tomu o jeden pixel vacsiemu fontu spat ci co? :) Bud rad ze su tie riadky tak zhustene, vojde sa ti ich na obrazovku viac :)

Nemám, funkční IE je, jen si kód nerozumí s IE velikostí písma. Celá stránka se hodí nalevo (nalevo je useknutá, napravo je bílé místo). To se stane pouze u dlouhého názvu, velikost písma velká a klik na poslední příspěvek. Po refreshi je to většinou vpořádku. JKelikož to patrně používám jediný na Poradně i na těch internetech, tak jsem to nehlásil. :-)

A to vis jak, kdyz tam nechodis? Za dalsi tam chodi vetsinou frikosi s ukradenym (cracknutym) AV a jinymi SW a to se pak neni vubec cemu divit. Nechtel jsem se radsi vyjadrovat, ale sorry, uz mne leze na nervy tvoje nenavist k viry.cz. Ja ty stranky povazuju za velice prinosny. Opravdu uz mne nekolikrat pomohli a to nemyslim s viry, ale i s uplne necim jinym a co mam rad, to i branim. S debatou o tom ale koncim, protoze se nebudu zas dohadovat o nesmyslech.

Á, naše oblíbené téma. Já na viry.cz občas zajdu, víš proč? Abych se jednou začas podíval, jak se tam pomalu a opožděně přijímají názory, které na internetu šířím už několik let. S propagací používání neprivilegovaného účtu jsem tu začal na poradně v roce 2006, a v té době tu v Česku skoro nikdo nepoužíval nebo nedoporučoval neprivilegovaný účet a o firewallu ve Windows se psalo jen ve zlém. Na viry.cz v té době o tom nebylo ani muk a většina tamních lidí ani nevěděla, co to je, jen se tam psalo o tom, že je Windows Firewall špatný a nedostatečný (z toho článku mimochodem pramení moje "nenávist" k viry.cz.) A podívej se, jaká je na českém internetu situace dnes. Když už někdo neprivilegovaný účet nebo firewall ve Windows přímo nedoporučuje, tak je aspoň neodsuzuje a toleruje to. A na viry.cz je letos článek, kde se dokonce mluví o neprivilegovaných účtech.

To, co tvrdím já, se bude říkat na místech jako viry.cz za tři roky. Mysli si o tom, co chceš, do tří let a do dne, hin sa ukáže .) Ostatně ani tamní lidi nebude bavit odvirovávat zbytečně zavirované počítače BFU do nekonečna, každý se někdy unaví.