Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Audio výstup z Ati 4850

...spojil jsem PC s LCD..obraz perfektní, ale nevím, jak dostat zvuk do TV..Z karty je výstup DVI a přes redukci do TV jde jako HDMI..televize je LG 37LG5000..jako monitor používám taky TV značky LG a tam jsem propojil jack ze zvukové karty..tak se ptám..může tato grafika dodávat zvuk a pokud jo, kam do TV ho píchnout..mám tam volné už jenom S-video a jack..zatím dík

..asi budu drzej..ale dovolím si odporovat..zvuk by se přenášel v případě přenosu HDMI-HDMI..ale z karty musím použít redukci DVI-HDMI..a zvuková složka je v čudu..aspoň podle mně..jestli v CCC se dá ještě něco nastavit..to je možné..ještě jsem tak hluboce se v tomhle nehrabal..ale dík za radu

..ještě se krátce vrátím k balení této karty..hledal jsem redukci, kterou Touchwood předpokládal jako převodník audia do TV..nejsem bordelář..ale doma se mi válí 4 redukce D-VI/D-PIN..a jedna bude i z balení nového Gainwardu..i v nějakém popisu píší:..Obsah balení DVI>VGA redukce, napájecí redukce..takže zvuk do vzdálené TV musím nějako v klidu vyřešit..